OkotberFest Taze Mayşe
OkotberFest Taze Mayşe
OkotberFest Taze Mayşe

OktoberFest Taze Mayşe

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)
:

10 LT OKTOBERFEST TAZE MAYŞE

10 SRM 15 IBU 1,096 O.G.

 

Oktoberfest dünyanın en büyük bira festivali ve panayırıdır. Bavyera Eyaletinde, Münihte, Eylül ortası-sonundan Ekim aynın ilk pazar gününe kadar 16-18 gün sürmektedir. Her yıl tüm dünyadan altı milyonu aşkın kişinin katılımı olmaktadır. 1810 yılından beri düzenlenen Oktoberfest Bavyera kültürünün önemli bir parçasıdır. Münihteki orjinal etkinliğin ardından dünyada birçok şehirde Oktoberfest kutlamaları düzenlenmeye başlamıştır.

Münih Oktoberfest'te yalnızca Reinheitsgebot'a uygun ve Münih şehir sınırları içinde üretilen biralar servis edilebilir. Bu kriterleri karşılayan biralar Oktoberfest Birası olarak adlandırılır, ancak 'Oktoberfest birası' adı da iki farklı bira türünü ifade eder: geleneksel bir Märzen birası ve artık daha yaygın olarak Oktoberfest'te sunulan 'Festbier'. 

Bizler, düzenlenmeye başladığı günden beri pandemi sebebiyle ilk defa bu yıl iptal edilen Oktoberfest'i evlerimizde kutlama kararı aldık. Aynı duyguları paylaşan sizler için Oktoberfest Taze Mayşe'yi hazırladık. 

Münih maltlarından gelen temiz, zengin, kavruk ve ekmeksi aromaları ile acılığın baskın olmadığı, sek bir bitişle bir tane daha içme isteği uyandıran ve kesinlikle ağır olmayan orta acılıkta içimli Oktoberfest Taze Mayşe.

 

Taze Mayşe olarak sadece su, arpa maltı ve şerbetçiotu kullanarak ürettiğimiz bu malt özü size 1,096 OG 10 lt. olarak gelir ve sıvı haldedir.

 

Yapımını öğrenmek için yukarıdaki Kullanım Kılavuzu sekmesine tıklayın

Üretimlerimiz sürekli olacaktır, lütfen kullanmayacağınız ürünü stoklamak için satın almayınız.

Üretim Tarihi 30.10.2023 Tavsiye Edilen Son Kullanma Tarihi 15.11.2023

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR